placená inzerce
Déte nám vědět...

Založte si firmu formou ready made. Ušetříte čas i nervy

placená inzerce
colleagues-company-cooperation-1081228

Červen 23, 2019 8:13 / michal

Se založením společnosti se pojí nutnost vyřídit řadu formalit, což může být velmi obtěžující a časově náročné. O to je tento úkol složitější, pokud něco takového děláte poprvé. Velmi snadno se ztratíte v administrativních nástrahách, což vás bude stát čas a v konečném důsledku i peníze. Naštěstí na trhu existují firmy, které se specializují na zakládání společností.

Efektivní proces založení nové společnosti

Díky těmto firmám si můžete koupit takzvanou ready made společnost. To je vlastně společnost, která je připravena k prodeji a zatím to účelem byla zřízena. Má v podstatě již vyřízeno většinu formalit, akorát ji nyní bude potřeba přepsat na vás. Nejčastěji se používá založení s.r.o. v ČR. Je to totiž zkrátka nejoblíbenější druh společnosti, o kterém uvažuje většina začínajících podnikatelů. „Eseróčko“ můžete mít podle vašich představ velmi rychle, klidně i s registrací k DPH a dalším daním dle vašich požadavků. Taková společnost by samozřejmě měla:

  • Mít splacený základní kapitál
  • Nebýt zatížena závazky ani pohledávkami

Tuto skutečnost je vždy dobré si ověřit, ale pokud zvolíte na trhu firmu s dobrým jménem, zkrátka se svěříte profesionálům, kteří již mají zkušenosti v oboru zakládání společností, tak vám nepříjemné překvapení nehrozí. Díky založení organizační složky na klíč, dostanete od firmy veškerou podporu a vypracování nutných dokumentů. Patří zde zejména dokumentace související se zápisem do obchodního rejstříku a vyřízení živností na živnostenském úřadě.

Podnikáte okamžitě

Firma vás zkrátka kompletně provede celým procesem založení společnosti a drtivou většinu záležitostí vyřídí zcela automaticky za vás. Vy se tak budete muset účastnit zejména svými nezbytnými podpisy na některých listinách. Nejdůležitější ale je, že budete moci začít podnikat prakticky okamžitě bez zbytečného zdržování.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy