placená inzerce
Déte nám vědět...

Za prokoply dveřê od latrynê v konickym parkô muže jit mládenec ê do lochô

placená inzerce
mříže

Červenec 4, 2019 18:24 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Aji na záchod se mosi s rozvahó. Ê gdêž je fakt, že na takovy věcê nebévá negdê moc časô. Jenomže vêsvětlujte to polêcajtum. Ti só jenom samé paragraf…

Negdê bê to chtělo aji kósek ôznáni a lêdskyho přistupô :-) . Ale ê gdêž se mužó zdát okolnostě na prvni pohled polêtováni hodny, asi to ve skôtečnosti zas až tak nevinny nebêlo. Nad připadem vêkopléch dveři na veřejnym hajzlikô v konickym parkô se fčêlka zavřel vêšetřovaci šanón.

Podlevá polêcejniho mlôvčiho Františka Kořinkovyho se to přêhodilo ôž 1. června dvě hodinê po pulnocê. Osmnástileté mládenec z Prostijova měl evidentně kvaltovkô. Jenomže narazêl na zavřeny venkovni záchodovy dveřê. A tož možná z pudô sebezáchovê přêstópil k násêli, abê na oné mistnosti muhl vêřidit, co bêlo potřeba, a přê tem nebôdil veřejny pohoršeni.

Dveřê na veřejny latrynô teda vêkopl, čimž se ale podle konické pátračkê dopôstil poškozeni cêzi věcê a vytržnictvi, z čehož je fčêlka podezřelé. Odborné posudek ohodnotil škodô na vêkopléch dveřách 7 600 kaček. A že eště k temô nadéchal 1,34 promila mô asi takê nepřêdalo. Fčêlka nad nim visi ale hrozba až dvóch let natvrdo v lochô. Jak to amji ale tam s přistupem na WeCko nevimê.

Fotka je jenom ilustračni.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy