placená inzerce
Déte nám vědět...

Za kóřeni pude host před komis, protože se to nemá

placená inzerce
zákaz kouření

Srpen 12, 2017 8:17 / Furtovnik

Od prostijovskéch měšťáku – Minôló sobotô vêjiždělê strážnici tipnót cigáro hostovi v jednym prostijovskym bárô. Nedal si řict a nedal. Nakonec skončêl na polêcajtárni. Tož to só věcê.

Direktivni zákaz kóřeni sice néni možná néšťastnéšim, ale aktuálně ôž nejaké měsic plati, a tož néni se co divit personálô, že chce bêt z obliga. Gdo vi, jak bê skončêlo zbêtečny popotahováni kvulêvá jednymô takovymô kôřákovi… Nebêlo bê na tem nic divnyho!

Proto teda obslôha z lokálô nad ránem přêvolala strážnikê na kôřáka, s kerym to po dobrym nešlo. Dêž si zapálêl, řikalê mô, že je to zakázany, což mô zjevně nevadilo a báńal dál. To po přijezdô měšťáku potvrdilê aji svědci.

Dêž se ho strážnici ptalê, proč zlobi, tož pré řikal, že je ak zvêklé  a kóři fšôdê a dêcky, za každéch okolnosti. Prušvih bêl ale v tem, že štêrêaštêrêcetileté pán nebêl schopné prokázat svojô totožnosť, čimž si nasral do hnizda, a mosêl bêt předvedené na státni polêcajtárňô. Po nezbêtnéch ukonech ale brôčet nešil, poôčêlê ho o spáchání přestôpkô a na stul to fčêl dostane přestôpková komis. To je uřadováni kolem jednyho cigára… Ê dêž je fakt, že jeden takové kôřák  v nekôřáckym prostředi muže bêt pěkně otravné!

 

Facebook0
  • zákaz kouření

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy