placená inzerce
Déte nám vědět...

Za dobrotô na žebrotô. Ale s narcisem!

placená inzerce
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Duben 16, 2018 10:34 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – To si tak člověk pomêsli, že je čas na dobré skôtek. Tech néni nigdá dosť. Ale dosť je aji tech, keři na nekeho takovyho čekaji, jak slipka na sopel, a cêzi dobrotê zneôžévaji.

To se stalo dvatřêcetiletymô chlapikovi v Prostijově. V nedělô odpoledňa jel po Vápenicê k Olomócké. V tym zaregistroval starši stopařkô. A tož přêbrzdil. Pani chtěla odvizt k Tescô, že si tam v jednym kvelbô potřebôje kópit škarbale.

A tož šofér se nad pani ôstrnôl a frkjl s ňó tam, gde potřebovala. Ani ona nebêla nevděčnica. Aspoň na prvni pohled. Gdêž totiž vêlizala z auta, tak mô věnovala jeden narcisek. Pěkny to od ni bêlo. Takovy lêdsky.

Jenomže to eště šofér nevěděl, že mô za svezeni z auta šlohla černožlôtó portmónkô značkê Vehicle, keró měl položenó mezê sedadlama.Teho si fšiml až pozďéš. Pani si moc nepomuhla, protože kromě dokladu a kreditkê tam měl akorát stovečkô v hotovosti. Celková škoda je odhadnôtá na 1 500 kaček.

Celé připad šil ale nahlásêt až po domáci poradě s přitelkyňó dneska, teda v ponděli chvilkô po pulnocê. Gdêbêste teda negde zmerčêlê prošedivěló pani ve věkô 55 – 65 let s hromadó nákôpnich kabeli, tož bacha na ňô.

Facebook0
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy