placená inzerce
Déte nám vědět...

Volny listkê na QUEENê znaji svoje majitele

placená inzerce
queen výřez

Červen 21, 2019 14:18 / Furtovnik

Od nás – Málogdo aji přê sóčasnym provedeni pisniček Freddieho Mercuryho a kapelê QUEEN nezamáčkne nostalgickó slzô. Jak třeba přê letošnim filmovym trhákô, čê baletnim provedeni olomóckéch tanečniku, nebo třeba přê poslechô originálô na Youtubkô.

Jednó z možnosti, jak si slavny kapelê ožêvovat v paměti a ôžêt jejich hitê, je navštivit konzertê jejich imitátoru. Jak se temô řiká revivalu. Jeden takové, Prague Queen World Tribute Band složené z mozêkantskéch profiku a českyho Freddiho Jaroslava Břeskyho, to ôž za pár hodinek rozparádi v Brodkô ô Prostějova.

Mělê ste možnosť s Furtovnikem zasótěžêt o volňáska a takê ste to vêôžêlê. Na dva z vás se ôsmálo štěsti, protože ste správně odpovědělê, že Freddie Mercury ômřel 24. listopadô 1991. Na dnešni vêstópeni teda pudó František Dostálu a Aleš Křižoviču. Vyherce smê obeslalê mailem s informacama a tymto jim přijemê pořádnó pařbô!

Eště pro přêpomenôti, gdêbê se negdo chtěl přêdat, konzert v zámeckéch prostorách v Brodkô ô Prostijova začiná  v sedm večir, ale ôž od šesti vêstópi předskokan Jakub Chvojka CHVOJAS.

Facebook0
  • queen výřez

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy