placená inzerce
Déte nám vědět...

Volbê bê se mělê zrôšêt, zpusobôjó potiže!

placená inzerce
mudro

Říjen 23, 2017 8:32 / Furtovnik

Je to na každé škatôlce s cigárama, o škodlêvéch vlivech chlastô, čê fetô se takê mlovi furt dokola. A co teprová zaneřáděny žêvotni prostředi? Fšeci maji plny hôbê kecu, jak bê se to nebo tamto mělo řešêt, protože to má, jak se dneska řiká, tê negativni vlivê na člověka.

Ale tak nejak mêslim, že o nic miň potiži je možny přêřknót aji volbám. Že bê se s tém mělo takê neco ôdělat, možná ôž nekeró partaj takê napadlo, ale zatim si to nigdo nelajzl vêpôstit z hôbê. Ale sledôjete, jak zhóbné dopad na politicky sférê volbê maji?

Nehledě na to, že je pak hromada starosti nejak pro plebejce nakonec zduvodnit, proč je najednó ten s tym kamoš, dêž si eště minôté tédeň nemuhlê přêjit na méno, a proč tam ten s tam tym nakonec dó do holportô, dêž se dôšovalê a přisahalê bê na hrob stařečka, že NIGDÁ.

Jenomže dopad voleb je zhóbné aji pro samotny vnitrostranicky děni. Negdo je vlastně rád, že jeho strana pohořela, protože mô to dá konečně možnosť se po zádech zkrachovalyho vedeni vêškrábat ke korêtô. Jinde zas je třeba stranické vébor na práškê, dêž se ôkázalo, že lêdi maji rači nekeho jinšiho, než glorifikovanyho předsedô.

Stoji to fšecko za to? Nemělo bê se s tém neco dělat? Možná bê se mělê dat velky hlavê dohromadê, a TO BÊ BÊLO, ABÊ NEBÊLO. Jenom temô démê čas, svoje vyhodê bê to mělo pro fšeckê…!

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy