placená inzerce
Déte nám vědět...

Vite, proč néni snih? Protože Konické Yeti 2020!

placená inzerce
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Únor 4, 2020 9:29 / Furtovnik

Z Konice – Paradoxně – Yetiho bê asi každé spiš hledal na snihô. Leč Konické Yeti to má trochô jináč. Závod v netradičnim zêmnim triatlónô měl tentokrát znovô bezsnihovó variantô!

Nejakéch pětadvacet kilásku na kole, neco přes 5 kilometru běh a pak střelba. To je trojkombinaca disciplin, kery mosêlê závodnici absolvovat, chtic ôlovit Konickyho Yetiho. Puvodně měla bêt cyglistická položka na běžkách, ale doba je taková, že bê se závodnici na fošinkách eště fčêlka negde placatilê. Ale jak nám řikal ředitel závodô Rosťa Sênek běžkê a kola se podle snihovéch podminek střidaji po rokô s železnó pravidelnosťó a letos sténak bêlê na řadě bicyglê. Tož to aji vêsvětlôje, proč je letos taková zêma, čê spiš nezêma… :-)

Na start letošniho Konickyho Yetiho se v sobotô postavilo 18 závodniku v kategóriji chlapu bez rozděleni podle věkô, děvčata se tentokrát žádny nepřêhlásêlê. Ti nélepši absolvovalê fšeckê třê položkê v čase kolem puldrôhé hodinê. Šak si to mužete naštôdovat ve vysledkové tabôlce pod článkem. Fotkê mámê od Jiřinê Kličkové. Jak se lovi Konické Yeti se mužete čihnót TOŤ.

A jenom tak mimochodem, podlevá statistickéch propočtu bê měl bêt zêmni triatlon v Konicê znovô na snihô. A Rosťa Sênku nás ôjistil, že s tym mužete stopro počitat. Tož ôvidimê…

yeti 2020

 

Facebook0
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy