placená inzerce
Déte nám vědět...

Vite o nejaké osobnosti Moravê? Tož jô nabidnite aji ostatnim!

placená inzerce
Anketa-Osobnost-Moravy-2018- vítězové ořez

Únor 12, 2019 7:02 / Furtovnik

Od nás – Furtovnik se přêpojil ôž k loňskymô ročnikô anketê Osobnosť Moravê. Tó se nakonec stal znalec přirodê a zakladatel arboreta Makču Pikču ô Pasekê na Olomóckô Ing. Radim Slabé. Hledá se jeho následnik!

Pochopitelně Radimô Slabymô, ani žádnymô z jeho předchudcu, nikdo titul Osobnosť Moravê nevezme. Tak jak to bévá třeba přê předáváni mistrovskyho pásô v ringô nebo putovnich pohárech. Na Moravě aji tak je bezesporô bakôla lêdi, keři maji v této pomêslené moravské verandě slávê svoje misto.

Jak nám napsal jednatel iniciativê Osobnosť Moravê Stanislav Blažku, rozběhlê se ôž nominace do letošniho ročnikô. Máte eště čas to prošpekulovat, abêste poslalê do anktetê skôtečně tô pravó nebo pravyho, podlevá vašeho nélepšiho vědomi a svědomi. Čas na to máte do 19. června. Ten deň se nominace ôzavřó v pravy poledne.

Neco o samotné iniciativě se dočtete TOŤ.  Je tam takê seznam nominovanéch a vitězu z minôléch let. Tož jenom abêste se třeba neopakovalê. A jak to teda ôdělat, abê se váš favorit objevil mezê vêbranéma? Možnosť máte buď na mail Stanislava Blažkovyho blazek@zamoravu.eu nebo přes fejzbuk této iniciativê. Ten nandete TOŤ. A takê bê bêlo asi dobry o tym člověkovi neco napsat, ať je jasny, proč bê měl bêt Osobnosťó Moravê právě on.

Fšecko ôž teda vite, fčêl je to na vás! Jenom abêste bêlê v obraze, na titulni fotce je pořadi na bedně z minôlyho ročnikô.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy