placená inzerce
Déte nám vědět...

Vite, na čem záleži? To záleži na tem, co vite! V Prostijově je dneska vernisáž generačni véstavê fotek…

placená inzerce
záleží výřez

Září 5, 2019 7:39 / Furtovnik

Od nás – Néni to tak, že se jedni bez drôhéch obendó. Ê gdêž je negdo o tem přesvědčené a nehne s nim ani pára volu. Ovšem do časô. Asi na každyho přênde chvilka, gdê se mô hodi, že je na blézkô člověk, keré v žêvotě ôrazêl jinši kôs cestê, než on sám.

Každé vimê, jak během žêvota vidimê věcê trochô jináč, jak nám najednó nepřêpadá uplně blby to, co nám řikalê mama s tató a naopak néni vubec špatná zpětná vazba k tem, keři maji ruzny žêvotni eskapádê eště před sebó. Gdêbê se lêdi nepotřebovalê, nebêlo bê to na světě tak zařizeny…

Vztah mezê generacama, pokud si ho ôvědomôjemê, se dá vêjádřêt ruzně. Nekemô stači, že nekeho takovyho na blézkô má, jiné o tym ômi mlovit nebo napsat. Prostijovská fotografka Iveta Stodulkova-Krejči z ateliérô FOTO PV na toto téma nafotila sériô fotek, gde nende o nic menšiho a na drôhó stranô obêčéňéšiho, než vztah mezê generacama. Véstava se menôje Záleží na čem záleží je doplněná tématickê podobnéma fotkama mladéch fotografu Michala Wolfa a Adama Mráčka.

Možná negdo znaléši si bôde fčêlka ťôkat na čelo, proč o tem pišem, gdež fotkê só ôž k viděni v kulturnim klubô DÔHA  v Prostijově. A má pravdô. Véstava začala 28. srpna a potrvá do 15. záři. Na dnešek, teda na 5. záři, je ale naplánovaná jeji vernisáž. A tož keho to teda zajimá a chtěl bê neco zvědět, zandite do DÔHÊ, začiná to o 5 odpoledne.

záleží

POZVÁNKA GEN.FOTOm

Facebook0
  • záleží výřez

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy