placená inzerce
Déte nám vědět...

Vite, jak se žêje v Konicê? Mrknite na OBCE V DATECH!

placená inzerce
konice zima

Únor 14, 2019 10:56 / Furtovnik

Z Konice – Ôž vidimê tê pindê nekeréch Koničáku, jak je fšecko špatně a co bê bêlo potřeba dělat uplně jináč, protože temô velijó neschopni. To gdêbê je tam dalê, ôdělalê bê pořádek. Jenomže ono se to kecá, ale néni to tak jednodôchy!

Je jasny, že né fšecko se mosi každymô lébit, protože néni člověk ten, abê se zavděčêlêl lêďum fšem… Sténak se dá třeba aji polemizovat, ešlê bê bêlo lepši se napřêď pôstit DO TEHO, nebo spiš TAM TEHO. Nápadê se odvijó od individuálnich očekáváni, to se nedá nic dělat. A že pro jedno kvitko nemuže svitit slônko ani v Konice, to se nedá nic dělat.

Neco se dá měnit a diskutovat o tem, neco je prostě dany. To se nedá nic dělat. Že se permanentně ômisťôje v podobnéch hodnocenich Konica na chvostô, je dany hromadó aspektu, z keréch né fšeckê de ovlivnit. Takové je žêvot. Dokument OBCE V DATECH analyzôje Konicô z ruznéch pohledu a sfér hodnoceni. Aji proto je vysledek indexô kvalitê žêvota takové, jaké je. Ale gdêž se to vezme pozitivnim okem, tak zly to zas néni! Na kompletni hodnoceni se mužete mrknót TOŤ.

„Výsledky Konice jsou v jednotlivých indexech velmi nevyrovnané. V Konici je velmi dobrý stav Materiálního zabezpečení a vzdělání, naopak v obci chybí některé ze základních služeb jako například supermarket nebo kino. Celkový výsledek Konice v indexu kvality života je tudíž průměrný.“

Facebook0
  • konice zima

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy