placená inzerce
Déte nám vědět...

Vite, jak moc má ledovó čapô Bob Páclu? Zêmni plavci se kvulêvá temô vrhnó do vod Plômlovské přehradê!

placená inzerce
čapa

Listopad 9, 2023 14:41 / Furtovnik

Od nás – Aji gdêž počasi rozhodně néni takovy, jak bê se tymto časem dalo čekat, na kópačkô to rozhodně neláká. Aspoň věčinô smrtelniku. Só ale aji taci, keři si v chladné vodě rochnijó a chrochtaji blahem!

V sobotô se vnořijó zêmni plavci na plážê Ô Vrbiček do chladnéch plômlovskéch vod. Pro nekery néspiš nebôde počasi dosť echt, abê se jak ledoborci plavilê mezê krama, ale to se nedá svitit. Závod ‚O ledovó čapô Boba Pácla‘ se bôde plavat ôž podeváty.

Hromada lêdi, a zdaleka né jenom mezê zêmnima plavcama, vi, že Bob Páclu je nestor prostijovskéch otôžêlcu. A jeho ‚ledová čapa‘ je ôž legendárni. Po něm pomenované závod je zařazené do seriálô 27 podniku zahrnôtéch do pohárô zêmniho plaváni ČR.

Krátkó pozvánkô nám k temô napsala Gabriela Ježkova z pořádajiciho oddilô DZP Haná Prostijov.

Oddíl dálkového a zimního plavání  DZP Haná Prostějov z.s., pořádá již 9. ročník podzimního závodu „O ledovó čapo Boba Pácla“, který je součástí série 27. závodů O pohár zimního plavání ČR, konané po celé České republice.

Právě na zmiňovaný závod dne 11.11.2023 v 11:20 hod na Plumlovské přehradě, pláž U Vrbiček, bychom Vás chtěli co nejsrdečněji pozvat.

Nejdelší trať na 1000 m, bude odstartována za účasti  mistrů a mistryň světa v zimním plavání, přemožitelů kanálu La Manche i Severního Kanálu. Zdolat nejkratší 100 m trať, si mohou vyzkoušet po předchozí registraci na vlastní nebezpečí odvážlivci a nadšenci pro chladnou vodu z řad veřejnosti.Celkem se našich závodů účastní až 200 plavců a plavkyň z celé ČR.

Účast na zahájení závodu přislíbil i primátor města Prostějova, pan Mgr. František Jura.

Podrobné informace o probíhajících soutěžích, kterých se naši členové účastní, jak reprezentují oddíl DZP Haná Prostějov z.s. a kolik získali trofejí můžete sledovat na: https://www.facebook.com/dzphanaprostejov  nebo na našich stránkách:  http://otuzilci-prostejov.cz/

čapa

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy