placená inzerce
Déte nám vědět...

Vite, co se prohánělo po cestách před pul stoletim? Na Žralokô bôdó mět scuka auta z té dobê!

placená inzerce
sraz žralok

Září 8, 2023 13:23 / Furtovnik

Od nás – Pravda, dnešnim mladéme nejaky eMBéčka, puvodni Felicie, čê Spartakê nebo Žigulê a Warbece ôž nic moc neřeknó. Pro hromadô lêdi je ale eště furt kôs jejich žêvota. V čase se mužete vrátit přes vikend na Žralokô. 

Negdo má s tym spojeny svoje dětstvi, inši třeba svoje prvni auto, kerym jezdil s kamošama za babama, dalši pak auto, kery si kópil jako funglovkô a stalo se sóčásťó rodinê na hromadô let. Ať tak nebob tak – ta doba je ô pryč!

Přes vikend maji na Žralokô pod plômlovskym zámkem scuka auta, kery se prohánělê na našéch cestách v letech 1961 – 1990. Aji nezasvaceni v motorismô si néspiš dokážó promitnót, jaky fára v nekery udobi potkávalê. V plné parádě je mužete omrknót pěkně pokôpě. A to né jenom osobákê, ale aji dalši povozê té érê.

Nebôdem tadê pitvat detailê, kerá značka tam eště patři nebo né, na to maji pořadateli svuj manuál. Každopádně ešlê se tam chêstáte mrknót nebo jenom náhodně potkáte spaniló jizdô, kerá z Žraloka vêjiždi v sobotô v 16 hodin, tož aspoň nechte tichó vzponinkô na časê, gdê auta bêlê eště stroje, s kerym se každé kôtil pomazlêl přê štelovánbi volnoběhô nebo vêměňováni oleja. Dneska ôž to tak jednodôchy néni…

sraz

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy