placená inzerce
Déte nám vědět...

Vite, co je to plakat na rozlitym mlikem? Stalo se ô Přáslavic…

placená inzerce
mléko3

Leden 4, 2019 13:45 / Furtovnik

Od hasiču – Těžko řict, jak to bêlo brzo ráno kolem Přáslavic. Ale pokaváď bêhmê to posôzovalê povětrnostni situacó kolem našeho, nebêlo bê se zas až tak čemô divit, ê gdêž nikemô bêhmê nic takovyho nepřilê!

Celonočni sněženi, negde vic, negde miň, si muhlo v tymto připadě vêbrat svojô daň. Aji gdêž – mosimê řict – konkrétně na Konickô bêlê na tê poměrê sêlnice poměrně fajnovy.  Ovšemže o pul šesté ráno bêl ohlášené karamból na vyjezdô z dálnice ô Přáslavic.

Profici z Olmika a dobráci z Velké Bystřêce na mistě zjistilê, že se rozlilo mliko! Abêhmê to ale ôvedlê na pravó mirô. Převrátila se tam cisterna s mlikem. Šofér s ňó sjel do rygóla a přibližně pulka z ni vêtekla. Reálně asi 15 kubiku, kery hasiči přečerpalê do jimek. Tož to ôž je neco nadojenyho… Přê karambólô bêl devětapadesátileté šofér zraněné, odvezla ho záchranka.

Věc dál řešêlo žêvotni prostředi, o dalšich krokách pak rozhodoval majitel firmê. K vêprošťováni bêla povolaná specializovaná firma. Karamból si vêžádal aji vyrazny omezeni v dálničnim provozô. Fotkê mámê od hasiču.

 

Facebook0
  • mléko1
  • mléko2
  • mléko3

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy