placená inzerce
Déte nám vědět...

Vimê, gdo pude zadara na Simonô Salátovô. A hneď dávámê do placô volňáskê pro přiznivce 4 Tenoru!

placená inzerce
tenoři1

Září 18, 2023 10:33 / Furtovnik

Od nás – Tož to vemem z jedné vodê na čêsto. Odtajnimê vyherce volňásku na vêstópeni slovenské stand-up komičkê Simonê Salátové a zároveň vêhlásimê sótěž novó. Ať to frči!

Časô na správny odpovědi bêlo dosť. Teď je řeč o sótěžê na vêstópeni slovenské divê Simonê Salátové. Psalê smê neco málo TOŤ. A gdêž ôž smê se motalê kolem slovenské řeče, keré si během vêstópeni Simonê Salátové DONAHA ôžêjete dosť a dosť, tož smê se ptalê, jak se řekne slovenskê salát. Přêrozeně je to ‚šalát’. Správny odpovědi smê dalê do osudi a z něho vêlosovalê dvě jména – Blanka Vêbiralova a Irena Kalábova.

Ale néni čas ztrácet čas. Dem na dalši pozvánkô. 4 Tenoři ôž v Prostijově zpivalê, ale to se neomrzi. Jak naznačôje samo pomenováni, dalê se ôž v rokô 2017 dokôpê štêři mozêkálovi a operni pěvci. Společně pak vêrazêlê do světa. Pavel Vítek, Marian Vojtko, Michal Bragangnolo a Jan Kříž přêjedó do Prostijova 18. řijna s programem Láska prý zazpivaji névěči flákê Karla Svobodê a nélepši kóskê z filmu a mozêkálu.

A fčêlka přêcházi otázka, gdo v české verzê s textem Zdenka Rytiřovyho pisničkô Láska prý koncem 80. let nazpival. Mužem řict, že to bêlê dvá chlapi – jeden slovenské operni pěvec a drôhé v té době populárni zpěvák, dnes ôž bohužel mrtvé. Tož ôž to vite, čas na odpovědi máte do utery 25. záři. Pak se ôvidi. 

Ináč listkê na vêstópeni, kery je podle fšeckyho ôž z 80 procent vêprodany, si mužete zajistit TOŤ.

4_tenoři_prostějov

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy