placená inzerce
Déte nám vědět...

Veteránê Z lázni do lázni jelê aji pro Kamila!

placená inzerce
DSC_1499

Srpen 19, 2019 8:57 / Furtovnik

Z Čech, tech pod Kosiřem – Člověk bê si řekl, stary křápê. Veteránská rallye muže bêt pěkná podivaná, zároveň ale aji hodně smôtná. Protože gdêž vidite korzovat auta, co pamatujete eště před nejakym rokem normálně jezdit po sêlnicê, pochopite, gde je vaše misto!

To sem ale nepatři. Po ročni odmlce se znovô jela veteránská rallye Z lázni do lázni, rozôměny z lázni Skalka do lázni Slatěnice. Loňské ročnik bêl kvulêvá gdovijakém objižďkám odpiskané. Ale  v nedělô se vêrazêlo poznov, aji s pauzó v zámeckym parkô v Čechách pod Kosiřem. Letos to bêl ô štrnásté ročnik a na nabléskany stroje čekala štreka 52 kilásku.

Ê gdêž jak ve správnym závodě šlo o bodê a vteřênê, věřimê, že to bêlo pro fšeckê hlavně na pohodô, jak je psany v podtitulô celé akce. Letos to mělo ale eště jeden přidomek - Jízda pro Kamila. Hanácké auto moto veterán klub v AČR Prostějov se totiž přêdal ke sbirce Motomed pro Kamila. Kamil je z Cakova, tata dvóch děti, keré před dvóma letama prodělal mozkovó mrtvicô. Ta mô zasáhla řečovy a pohêbovy centrum. A motomed je rehabilitačni pomucka, kerá bê mô aspoň trochô muhla pomuct do žêvota (https://www.kontobariery.cz/Pribehy/Komu-muzete-pomoci/Motomoed-pro-Kamila).

Mezê lázňama Skalka lázňama Slatěnice smê za veteránama zajelê do zámeckyho parkô v Čechách pod Kosiřem. Pár žêvéch obrázku je pod článkem, fotkê só, jak dêcky, TOŤ.

Z_lazni_do_lazni_2019_mapa_trasy_A3

 

Facebook0
  • DSC_1499

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy