placená inzerce
Déte nám vědět...

Vêšlápnite si na Smržêckó šlapkô, bôde to ôž podevatenásty

placená inzerce
šlapka

Srpen 29, 2017 7:10 / Furtovnik

Od nás, s pozvánkó Zdenka Balcařikovyho – Dvakrát ročně miřijó turisticky davê do Smržêc. Jarni Smržêcké vandr ôž fčêl nigdo nedožene, ale na forhontě je Smržêcká šlapka. A tož ôděléte technickó na bicyglech a hópnite do sedel.

V sobotô to ôž zas vêpôkne. Nedočkavci možná ôž střêhaji metr od loňska, naopak organizátoři spiš přeméšlijó nad tém, jak rok zas rychlo ôtekl a ôž maji zas dalši chêstáni. Ale to je koloběh, keré nende ôž po tech letech tak uplně jednodôcho zastavit.

Jak smê ôž naznačovalê v titulkô, Šlapka bôde mět letos naposledê ‚nást’, přišti rok jô ôž čeká poprvni ‚cet’. Ale nikemô to neôbévá, tož proč bê to mělo bêt v tymto připadě jináč? Neco k letošni Smržêcké šlapce nám napsal předseda Klubô českéch turistu Smržêce Zdenek Balcařiku. A tož ešlê ste na vážkách, jak naložêt ze sobotó, rozhodně neôděláte chêbô, dêž se necháte ôkecat.

Dobré deň,
toto je pozvánka pro všeckê, co rádi jezdijó na bicyklô.

Pokuď nemáte tôto sobotô co dělat, rádi vás ôvidimê na dalšim, letos ôž devatenástym ročnikô Smržêcké šlapkê. Na „horákách“ se pojede klasika přes lázně Slatinice, Náměšť a Velké Koséř. Pro sêlnični cyglistê mámê ale nachêstany novy trasê, ktery vedó vic po rovině, abê si to ôžêlê taky ti, co kopce moc nemusijó. Néhorši letos bôde se k nám dostat, protože skoro celá dědina je kvulê děláni nové sêlnicê zavřená. Dá se ale v pohodě dojet ve směrô od Držovic a od Čelechovic a taky po cyklostezkách, kde bôde vêznačeny, jak se dostanete bezpečně na start. Ten bôde tentokrát ze zadni bránê teho našeho sportovniho areálô za kulturákem.

Tož dojeďte, těšimê se na vás
Za Klub českéch turistu Smržêce
Zdenek Balcařiku

smržická šlapka

Facebook0
  • smržická šlapka
  • šlapka

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy