placená inzerce
Déte nám vědět...

Verazêlê smê na ples inkognito, ale sténak smê bêlê odhaleni. Jaké bêl hasičské v Náměšťô?

placená inzerce
mde

Únor 10, 2019 9:49 / Furtovnik

Z Náměšťa, teho na Hané – Jednó smê mělê v plánô vêrazêt za kultúró jenom tak nepracovně. Ale sténak to dopadlo trochô jináč, ê gdêž aji tak smê si plesáni ôžêlê. Vzhledem k temô, že smê uplatni, tož co bêhmê za štamprlô šlihovice neôdělalê… :-)

Na plese v Náměšťô smê eště nigdá nebêlê, a tož nám přêšlo přihodny se tam vêdat. A dobře smê ôdělalê. Přêšlê smê zavčasô, eště před začátkem, ale ôž tó dobó bêlo praktickê vêprodany, aspoň podlevá rezervaček na stolech. Ale ôvaděči pro nás mistečko našlê, za což jim tótó cestó děkôjemê.

Ê gdêž Náměšť néni uplně vedléši dědina, bêlê smê rychle odhaleni a zataženi do zákulisi na štamprlô šlihovice. Ale to nebêlo jediny překvapeni večera. To dalši se o chvilkô pozďéš odehrálo na sále podobě pruřezô stoletó histórijó republikê, ovšem v podobě pisni a tancu, v podáni tanečni sekce hasičskyho sborô. Navic maximálně genderově vêváženy, gdêž v ‚company‘ s Karlem Gottovym tancovalê chlapi v bikinách. V plejádě múzickéch ômělcu nechêběla ani Zagorka, Lunetici, ale produciroval se tam takê Oldřich Nové a proběhl fakt bombastické čárlstón (charleston). Nô paráda!

Jak smê naznačovalê uvodem, s nejakym pracovnim vykonem smê puvodně nečitalê, tož smê na to nebêlê ani náležêtě vêbaveni. A tož pokaváď protentokrát omlovite sniženó kvalitô fotek, na kery se mužete mrknót TOŤ, aji žêvyho obrazô pod článkem, přiště se polepšimê a ôž si vezmemê aji foťák!

Facebook0
  • mde

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy