placená inzerce
Déte nám vědět...

Velká cena Prostijovska v cilové rovince. Vêôžêlê pěnčinsky děvčata vyhodô domáciho prostředi?

placená inzerce
DSC_2408

Srpen 29, 2018 7:40 / Furtovnik

Z Pěnčina – Po měsicô si znovô dalê scuka mančaftê na Velké ceně Protijovska. Ta se tentokrát přestěhovala do Pěnčina, gde mimo jinšiho muhlê takê domáci děvčata potvrdit aktuálni vedeni v pruběžné tabôlce žen.

Velká cena Prostijovska v požárnim utokô de do finále. Předposledni kolo v Pěnčině ôž muhlo ôrčêt vitěze nebo to fšecko zamotat až do samotnyho závěrô 29. záři v Soběsôkách. Minôlé závod v Lêpové vênesl na prvni mista chlapê z Olešnice a děvčata z Pěnčina. Tê tym ziskalê šancô letos konečně dotahnót seriál VC Prostijovska do celkovyho vitězstvi, kery jim zatim ônikalo. Naopak připadné zisk Olešnickéch bê je posônôl k loňské obhajobě.

Travnató dráhô nakonec slêbované dyšť ôšetřêl, tož se nemuhl nigdo vêmlóvat na špatny podminkê. Ovšemže ve sportě, gde rozhodôjó setinkê vteřênê a rozhodovat muže aji třeba špatny došlápnóti přê sprintô pródařu, hraje velkó roli aji štěsti. Jenomže to zásadně přije přêpraveném.

Jak ale ôkazôjó vysledkê, přê poslednim kole v Soběsôkách je zadělany na velky drámo. Pěnčinsky děvčata si sice ôdrželê pruběžny vedeni, ale jenom o bod za něma só Olešnicky. Ani mezê chlapama néni nic jistyho. Tam pro změnô Olešnica je v čele, ale zatim drôhé Plômlov s šestibodovó ztrátó muže furt na mistrovské titul poméšlet. Vysledkê si mužete naštôdovat TOŤ.

Jak to bêlo v sobotô v pěnčině se mužete na obrátkách čihnót TOŤ.

 

 

Facebook0
  • DSC_2408

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy