placená inzerce
Déte nám vědět...

Velká cena Prostijovska projela aji Pěnčénem. Jak to vêpadá před finále v Soběsôkách?

placená inzerce
DSC_0131

Srpen 28, 2019 16:16 / Furtovnik

Z Pěnčéna – S tym, jak se do svyho finále pomalô překlápi letošni leto, finišôje aji Velká cena (VC) Prostijovska v požárnim utokô. V sobotô měla v Pěnčéně svuj sedmé, a tym pádem předposledni, dil.

Na hasičsky mančaftê čeká 21. záři posledni závod letošniho ročnikô VC Prostijovska. Ten ôž tradičně bévá v Soběsôkách. Sobotni kláni v Pěnčéně proto muhlo dat ôž částečny odpovědi v konečnym pořadi. Ale misto nejakyho předpokladô to minimálně mezê chlapama pořádně zamichalo připadnéma nadějama na vitězstvi.

Hodně se očekávalo, ešlê Sychotin (mistni čásť Kunštátô), keré v šesti předchozich závodech třêkrát vêhrál a v ostatnich připadech skončêl na bedně, si ôž vêšlápne ke konečnymô vitězstvi. Misto teho ale neplatnym pokusem nechal fšeckê bodê sópeřum. To ale naplno nevêôžêl zatim drôhé Lôdeřov, naopak se névic dařêlo Dětkovicám, kery po tymto kole maji ze třetiho mista furt eště aji šancô za jistéch okolnosti vêhrát.

O neco menši drámo se dá očekávat mezê děvčatama. Tam drôhym vitězstvim v řadě se Bilovice ôrvalê pruběžně střibrnymô Náměšťô na Hané, ale rozdil 9 bodu eště néni uplně beznadějné. Děvčata z Krasêc pak svym drôhym mistem vêždóchlê z pruběžnyho bronzô domáci Pěnčén.

Přê poslednim závodě v Soběsôkách teda určitě bôde o co hrát. Ani v jedné kategóriji nemá na bedně nigdo nic jistyho a minimálně v Pěnčéně požárni utokê ôkázalê, že o překvapeni nemosi bêt žádná nóza. Vysledkê jednotlêvéch závodu aji tê celkovy si mužete naštôdovat TOŤ. Sami smê teda zvědavi, jak to fšecko dopadne. Fotkê ze sobotô só TOŤ.

Facebook0
  • DSC_0131

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy