placená inzerce
Déte nám vědět...

Velká cena Prostijovska má za sebó šest kol, po pauzê vêkroči do finále

placená inzerce
vc

Červenec 27, 2018 7:45 / Furtovnik

Od nás – Velká cena (VC) Prostijovska v požárnim utokô je v letošnim ročnikô osmidilné seriál. Šest závodu maji mančaftê za sebó, teď je čeká měsični letni pauza. Potvrdi aktuálni čelo svoje ambice nebo se sópeři zventijó?

Zatim posledni kolo ‚vêkoplo‘ do čela děvčata z Pěnčina. Tê ôž nekolêk ročniku v celkovym pořadi zvostávaji na bedně těsně pod vrcholem. Dočkaji se letos? To samo se povedlo aji Olešnicê X. Ta přê neučasti Plômlova na závodech v Lêpové shráblê vitěznéch 20 bodu, což je poslalo takê na prvni post, právě před Plômlov…

To je jenom hrôby přêbléženi aktuálniho stavô VC Prostijovska. Ta se ‚jela‘ naposledê v sobotô 21. červenca v Lêpové. Fčêlka fšeckê čeká ‚letni přestávka‘ až do 25. srpna, to se bôde závodit v požárnim utokô v Pěnčině, za dalši štêrê neděle pak celé seriál ‚zapichnó‘ v Soběsôkách. Teamê maji teda dosť časô na připravô, ať ôž ve snaze ôdržet prozatimni pozice nebo dohnat bodovy manko a nakonec si dojet pro zlato. Jak to vêpadalo v jednotlêvéch závodech aji pruběžny celkovy pořadi si mužete omrknót TOŤ.

Fotkô mámê z webô VC Prostijovska a autorem je Jan Makovcu.

Facebook0
  • vc

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy