placená inzerce
Déte nám vědět...

Velká cena Prostijovska má fčêlka pauzô, v sobotô se ale ôž ‚pojede‘ dalši kolo

placená inzerce
VC

Červenec 7, 2019 9:04 / Furtovnik

Od nás – Ôž desáté ročnik má Velká cena Prostijovska v požárnim utokô. Seriál hasičskéch kláni letos odstartoval 25. května na Stražêskô a zatim má za sebó třê z celkem osmi plánovanéch závodu.

O Velké ceně (VC) Prostijovska néni asi potřeba vist nejaky velky řeče. Sótěž v požárnim utokô křižôje na svéch zastávkách od května do záři cely Prostijovsko. V kategóriji děvčat je prozatim hodnocenéch 14 mančaftu, mezê chlapama jich je 28. Têto čisla ale nemosijó bêt konečny, protože né fšeci absolvôjó fšeckê závodê, negdo to prubne jenom tak na zkóškô, co to vlastně obnáši.

Sázet na nejaky favoritê se moc nedá, protože negdê se daři, negdê miň, a navic hasičsky tymê só žêvy organismê, kery procházijó aji generačnima vyměnama. Po třech uvodnich závodech v rychlym sledô si fčêlka vêbirá VC krátkó pauzô. Polovinô letošniho seriálô pak završi v sobotô 13. červenca v Bilovicách.

A tož vám nabizimê krátkó vysledkovó rekapitulacô. Jak dopadlê dosavadni závodê aji jak vêpadá pruběžny pořadi se dozvite TOŤ. Fotkê Jana Makovcovyho ze zatim posledniho závodô v Čelechovicách na Hané nandete TOŤ. Od stényho fotografa je aji titulni fotka.

Facebook0
  • VC

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy