placená inzerce
Déte nám vědět...

Velká cena Prostijovska jede na Olomócko, v Čelechovicách slavila Olešnica dabl (double)

placená inzerce
DSC_0488

Listopad 12, 2018 11:15 / Furtovnik

Z Čelechovic, tech na Hané – Posledni závod letošni Velké cenê (VC) Prostijovska v požárnim utokô bêl ôž 22. záři v Soběsôkách, tym pádem vysledkê přê slavnostnim vêhlášeni v sobotô v Čelechovicách ôž nemuhlê nikeho překvapit. O to vic si to ale fšeci ôžévalê.

Jako mediálni partner né jenom tehoto, ale aji pár předešléch ročniku VC Prostijovska, nemuhl Furtovnik na slavnostnim vêhlášeni chêbět. Jak dêcky to bêla pořádná show, a ti nélepši si svoje oceněni ôžévalê s náležêtó parádó.

Během večera se vêhlašovalê vysledkê nélepšich 5 divčich a 10 chlapskéch mančaftu. Každé z vêhlašovanéch se ještě navic prezentoval krátkym videem. To většina z nich pojala jako pruřez sportovnima uspěchama, v připadě děvčat z Pěnčina a chlapu z Plômlova to bêl ale spiš takové pohled do zákulisi :-) .

Na konečny tabôlkê letošniho ročnikô se mužete mrknót TOŤ a TOŤ,a mê vám k temô přêdámê, co smê se dozvědělê od předsedê radê VC Prostijovska Martina Ošťádalovyho. Ten řikal, že letošni ročnik bêl oproti minôlé jinši v hojňéši učasti divčich tymu na závodech. Zatimco gdêsê jich jezdilo v pruměrô 4 – 5 na závod, posledni dobó se jejich počet vic, jak zdvojnásobil. K temô mužem eště dodat dalši zajimavost. Né každym rokem se stává, že vitězi v obóch kategorijách só z jedné dědinê, v tymto připadě z Olešnice na Olomóckô.

Jak Martin Ošťádalu ještě řikal, pro přišti rok přêbôde závodu, chtělê bê z letošnich 8 zvéšêt aspoň na 10. Fšeckê závodê proběhnó jenom na Prostijovskô (v minôlosti VC cestovala třeba aji do Lóčan na Olomóckô). Vêšši je pré zájem organizátoru aji VC ke zvéšeni atraktivitê. Chtělê bê takê přêlákat na každé závod vic mančaftu.

Na fotkê z vêhlašovaciho galavečera v Čelechovicách se mužete podivat TOŤ, pod článkem só pořadi na bedně. Na titulni fotce só vitězi – děvčata a chlapci z Olešnice.

VC Prostijovska děvčata:

1. Olešnice
2. Pěnčín
3. Soběsuky

VC Prostijovska chlapi:

1. Olešnice
2. Plumlov
3. Ludéřov

Facebook0
  • DSC_0488

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy