placená inzerce
Déte nám vědět...

Vêhrála to pěna! V Bôdětskô na sportovnim odpoledňô se děcka brodilê v závějich…

placená inzerce
DSC_0350

Září 3, 2019 9:20 / Furtovnik

Z Bôdětska – Trochô radosti ze smôtkô nad koncem prázdnin chtělê mrňósum ôdělat aji dobrovolni hasiči v Bôdětskô. A mosimê řict, že mělê pořádnó šichtô. Sportovni sótěženi, večir děcká diskotéka, to fšecko proloženy hasičskó sótěžó a jako foršuš bohatá dávka pěnê.

Abêste si nemêslêlê. Pořádné hic  bêl v sobotô odpoledňa aji v Bôdětskô. Né že bê tam přêšla kalamita a napadlo po prdel snihô. Ale taková pořádná hromada pěnê, temô prostě nende odolat. Na hřišťô jô ôšlehalê koničti hasiči a jak nám řikal jejich starosta Vlastik Šmidu, bêla to v letošni sezóně v jejich podáni ôž štêrêcátá!

Ôž od brzskyho odpoledňa se ale napřeď sótěžêlo. A než to rozodči fšecko zráchlê a ve vypočetnim střediskô naházelê do kompijúrtô, bêl ôž takê narychtované 5. ročnik pohárové sótěže v hasičskym utokô s legendárni mašinó PS-8. A mosimê řict, že konkrétně hasiče z Ochoza přê jejich pokusô takê legendárně vêpekla, protože nešla nakopnót. To se této mašině za běžnyho provozô takê občas stávalo… Bêlo to teda ze fšeckym fšôdê. Ale pučêlê si pak náhradni stroj a ôž to frčelo.

Na kvičerek pak eště bêla narychtovaná děcká diskárňa a abê to velkém nebêlo léto, tož večir to pak pokračoval zábavó. Zastavilê smê se chvilkô, zrovna, gdêž na hřišťô kênôla pěna. Tož se TOŤ mrknite.

Facebook0
  • DSC_0350

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy