placená inzerce
Déte nám vědět...

Večůůůrek začiná, ôžéte si jednô z poslednich změn časô. MUŽETE CHLASTAT O HODINÔ DYL!

placená inzerce
stredoevropsky-cas

Říjen 26, 2019 19:39 / Furtovnik

Od nás – Asi ste to věčinó ôž vzalê na vědomi, ale přece jenom, muže se najit takové, co se neôrve od práce a na hlóposti nemá čas. Muže mô tym pádem aji ôniknót, že je před nama přechodová noc!

Posledni řijnové vikend je ôž drahny leta spojované ze změnó časô. V novodobé históriji se začlo fafikama štelovat gdêsê v rokô 1975, ale ani tenkrát to nebêlo žádny nóvum, samotné nápad se ôž čitá na staleti!

Temô je ale konec. Došlo se k závěrô, že ôž je to fčêlka prd platny, akorát tak na oštarô. A tož odhlasovany v Bruselô bêlo, že počinaje rokem 2021 se střidáni časô rôši a je na každym státô, ô keryho zvostane. Ešlê teda ô teho letni nebo klasickê středoevropskyho, podlevá odpovidajiciho časovyho pásma. Muže se teda stat, že bôdete nakonec štelovat hodinkama né jenom v letadle nebo zaoceánskym parnikô, ale aji cestó z dědinê do dědinê, pokaváď povede přes hranice.

Každopádně aktuálně je před nama přechodová noc, jedna z poslednich v modernich dějinách. Je potřeba si jô potřeba ôžêt. Kolêkrát se eště poštěsti, abê flám bêl o hodinô delši a přê tem hodin furt sténak? O třech hodinách v nocê si teda časoměřiče pošrtelujte o hoďkô zpátky a je to v klidě. A vê, keři čitáte, kolêk teho eště mužete vêpit, než zétra pojedete, tož se stači žinyrovat o kósek miň. Aspoň nejaká vyhoda!

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy