placená inzerce
Déte nám vědět...

Vêbrany chatê na Konickô a Protivanovskô. V rekreačnich chajdách je žêvo ê mimo sezónô!

placená inzerce
vloupání

Leden 9, 2023 11:30 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Chatařská sezóna je sice v utlumô, ale vubec se nedá řict, že bê sezónni klid platil pro fšeckê. Ê gdêž v připadech, kery popisôje polêcejni mlôvči Miluše Zajicova se asi o nejaké vášňê pro chatařeni, keré nešlo ani v tymto čase odolat, mlovit nedá.

Je fakt, že neznámymô pachatelovi, možná takê pachatelce, ať smê genderově vêváženi, dal majitel chatê v katastrô Nivê časô dosť. K neoprávněnymô vnikô totiž došlo negdê mezê pulkó listopadô a prvnim letošnim sobotnim ránem. Během té dobê z venkovniho přistřeškô zmizlê 4 hlinikovy kola a motokrosová vébava. V chatě pak majitel nenašil navic děckó mašinô Kawasaki a bednô s vercajkem. Dokôpê si to nacenil na 37 500 kaček, k temô eště dalši 2 000 za poškozeni.

To na Hornim Štěpánově ôž de mlovit o konkrétnim podezřelym. Hneď 3. ledna dvaatřêcetileté chlápek rozflákl a vêsadil okno jedné chatê a začal ze šmejděničkem šmejděnim. Možná se divává na jisté program v telce. Temô napovidá aji to, že šil hlavně po jidle, konzervách a lahváčich. Asi zháněl ingredience na nejaké zarôčené recept. Pré teho bêlo tak za 2 000 kaček, přêbalêl si ale eště motórovkô za dalšich 6 000, škodô poškozenim si majitelka odhadla na stovkô.

V obóch připadech de o porôšováni domovni svobodê a krádež. Fotka je jenom ilustračni.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy