placená inzerce
Déte nám vědět...

VE VINĚ JE PRAVDA. Po puldrôhym litrô na sebe mladica v Protivanově napráskala ê co nemosêla!

placená inzerce
víno

Květen 19, 2020 7:54 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Né na darmo se to o tym vině řiká. Ê gdêž to asi néni uplně tak mêšleny, jako to aplikovala devětadvacetiletá děvčêca, kerá si k temô eště navic zavolala aji polêcejni zpovědnikê.

Podle polêcejniho mlôvčiho Františka Kořinkovyho měla po alarmô na 158 vyjezd polêcejni hlidka do Protivanova. Udajně tam měl nejaké host ôsêlovat o svuj žêvot. Ešlê se chtěl zastřelêt nebo ôchlastat k smrti, to nebêlo zminěny. Gdêž tam strážci zákona dorazêlê, ôjala se jich devětadvacetiletá oznamovatelka, kerá ovšem vêkazovala jisty nedostatkê ve stabilitě.

Gdêž si prokleplê označenyho sebepoškozovatela, tož zjistilê, že rozhodně nic takovyho ómêslô nemá. Za to samotná oznamovatelka bêla hlidce čim dál vic podezřelá. Dalê ji teda déchnót a gdêž to ôkázalo přes 3 promila, bêlo vêmalovany. Pod tihó dukazu dotyčná kápla božskó. Džigla pré doma 1,5 litra vina. To ale nebêlo fšecko. Přêznala se aji k temô, co nemosêla. A sice že hneď jak doglgla posledni kapkô, tož hópla do auta a vêrazêla z nedaleké dědinê na vélet do Protivanova.

To ôž pak přêrozeně spadla klec. Dalši jizdô ji pochopitelně zakázalê a na krkô má navic podezřeni z ohrožení pod vlivem návêkové látkê. Asi si měla voláni polêcajtum nédřiv pořádně rozmêlêt.

Fotka je jenom ilustračni.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy