placená inzerce
Déte nám vědět...

Ve Slatěnicách hořelê dřevostavbê blézko lázni. Škoda je minimálně miljónová!

placená inzerce
slatinice2

Prosinec 29, 2020 10:56 / Furtovnik

Od hasiču – Né jenom větr od neděle do pondělni pulnoce zaměstnával hasiče. Mimo inšiho v ponděli večir hasêlê komplex dřevostaveb ve Slatěnicách. Co se tam stalo je fčêlka v šetřeni.

Hneď nekolêk oznamovatelu volalo na hasičskó centrálô kvulêvá ohňô, keré kolem sedmé večir bêlo vidět v komplexô dřevostaveb těsně vedle lázni ve Slatěnicách. Operačni středisko vêslalo profikê z Prostijova s dobrákama ze Slatěnic, Třebčéna a Náměšťa.

Na mistě bêla prvni jednotka dobráku. Ti zjistilê, že hoři pomalô fšecko, co muže hořet. Jednotlêvy dřevostavbê bêlê spojeny dřevěnó pergóló a vêôžévalê se jako inforcentrum, občerstveni, sociálni zařizeni a skladovaci prostorê. V prvni řadě šlo o to zabránit dalšimô šéřeni a zamezêt vyrazňéšimô rozhořeni. V nepřistupnéch mistech vêôžêlê zařizeni COBRA k hašeni a řezáni pod vêsokym tlakem.

Celé komplex je poškozené do takové mirê, že odhadovany škodê pudó néspiš přes miljón. Po hasičich přêšlê na misto vêšetřovateli jak od PČR, tak aji od hasiču. Přêvolané bêl takê psovod na prohledáni požářiště.

Fotkê a video mámê od hasiču.

Facebook0
  • slatinice1
  • slatinice2
  • slatinice3

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy