placená inzerce
Déte nám vědět...

VC PROSTIJOVSKA – 2. DIL: Na Strážo přêjel vêhrát Lôdeřov, Bilovice zopáklê

placená inzerce
vc

Květen 29, 2017 10:28 / Furtovnik

Od nás, s fotkama Františka Rampóchovyho – Velká cena Prostijovska v požárnim utokô má za sebó drôhy kolo z celkovéch deseti. Na nejaky závěrê je teda eště časô dosť. Ê dêž ôž od začátkô se rysôje trhák děvčat z Bilovic.

Velkó cenô tentokrát hostil kópák na Strážô. Hasiči si ôžêlê vodê dosť, ale né pro to, že bê se rochnilê v bazénô. V drôhym kole seriálô předvedlo svoje utokê celkem 16 chlapskéch mančaftu a 8 tymu děvčat.

Těžko řict, ešlê se dá nejak špekulovat na vyvojem letošniho ročnikô. Faktem ale je, že děvčata z Bilovic jedó dál na vitězné vlně, a po loňskym celkovym zlatô v celé sériji, maji ze Stráža ôž drôhy dilči vitězstvi v tymto ročnikô. Jejich věčny rivalkê z Pěnčina, loňsky střibro, skončêlê na Stražêskô 7. a celkově só zatim na zemskéch, teda bramborovy 4. misto. Ale časô to dohnat je eště dosť, tož néni nic ztraceny.

Trochô komplikovaňéši je to mezê chlapama. Každé letošni závod má jinšiho vitěza, Žernovnik, keré vêhrál v Dětkovicách, na Strážo nepřêjel, vyhrô bral v tymto připadě Lôdeřov a loňšti premianti z Domamêslêc bêlê aji napodrôhy trochô liknavi. Po 5. mistě z minôla fčêlka o 2 stôpinkê kleslê. Na kompletni přehled vysledku se mužete podivat TOŤ.

Ze sobotniho kláni na Strážô nám fotkê poskêtl František Rampóchu. Mužete se na ně podivat TOŤ a TOŤ.

 

Facebook0
  • vc

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy