placená inzerce
Déte nám vědět...

Vašek Ružêčku vêpôstil novó hitovkô. Jak se rodil Romantik? Mámê skôtečné přiběh! :-)

placená inzerce
venda

Leden 31, 2021 11:28 / Furtovnik

Od nás – Od pátkô začal žêt svym žêvotem nové šlágr Vaška Ružêčkovyho na jeho kanále VenDa Studio S. A nebêl bê to ani Furtovnik, abê k temô nevěděl aji trochô pikantérii ze zákulisi :-)

Ale gdo čeká nejaky bulvárni perlêčkê z divokéch večůůůůrku, teho asi zklamem. Naopak ale vimê, jak se Romantik rodil, čê spiš gdê přêšil ten uplně prvni moment jeho cestê na svět. A divilê bêste se! Svoje prvopočátkê má na cestě z Vyšehradô do Konice…

Jenom přêpomeňmê, že prvotinó na kanále VenDa Studio S bêla začátkem prosênca Karanténa, na Silvestra se objevil Tučňák. Ten nebêl uplnó novinkó, poprvni ho Vašek nahrál ôž bratrô před 10 letama, možná eště kósek dyl. Ale furt slôšné flák. Ovšem sténak, jak ô Karanténê, tak ê v připadě Romantika, bêl na samotnym začátkô text našeho redaktóra Miloša Havelkovyho.

Fčêlka teda abêhmê vrátilê k slébenymô. Puvodni text Romantika je staré ôž pomalô puldrôhyho rokô. A je dukazem, že pěsničkê mužó vznikat uplně nahodile. To jednó tak na začátkô řijna za volantem cestó z Vyšehradô dule najednó naskočêl do hlavê rym ‚Vykoupím zbytek, rozkvetlých kytek, v krámku, co voní po růžích…‘ Sami ôznéte, jaká to muže bêt v autě cestó na nočni romantika?

Jenomže znáte to. Jak ôž se neco dostane do palêce, nemužete se teho zbavit. A tož co ôž fčêl? Bêlo teda potřeba dovêmêslêt aji zbêtek. Abê se to vic nekomplikovalo, misto refrénô se přimo do textô dopsalo ‚Na, nana, nana na nanana’. Žádny roztahováni. Ani né za hodinkô bêlo hotovo. Ale jak se ôkázalo, tym to eště neskončêlo.

Tak nejak v červnô loňskyho rokô se Vašek ozval, že na Romatikovi maká, ale chtěl bê maly upravê. Do rána měl opravené text na stole. Je totiž potřeba řict, že ten puvodni vêznival ve finále podstatně ináč. Ale nôtny přêznat, že s přepsanó drôhó pulkó je to fakt rádiové kôs.

Od prvniho demáča se k nám hotová nahrávka dostala až fčêlka a nezbévá, než Vaškovi pogratulovat. Zhudebněné text Miloša Havelkovyho nakonec nazpival s Jarčó Pleskovó a klip si vzal znovô na starosť Mirek Sklenářu. Tož sami posôďte, jak se to povedlo. Mrknót mužete TOŤ.

 

Facebook0
  • venda

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy