placená inzerce
Déte nám vědět...

V zoologické na Kopečkô našlê pět mrtvéch psu a ôkradlê třê medvědě

placená inzerce
750

Září 27, 2015 10:21 / Furtovnik

Ze Svatyho Kopečka – Dějó se to věcê. A eště je navic ô teho aji televiza. A co eště néhuř, fšeckê tê hruzê se kvulê televizê dijó. To bê si jeden nepomêslêl, co se muže stat! Ale co nadělámê, doba je taková…!

Než začnete nadávat, co že je to dneska za svět, a zajikat se hruzó, mosimê to fšecko ôvist na pravó mirô. Tentot tédeň totiž v zoologické na Kopečkô začalê natáčet detektivkô, kerá bôde pochopitelně aji o zviřatech, dêž ôž se filmaři vêdalê zrovinkatě sem.

Možná si zpomenete na Detektivê od Nésvěťéši Trojice. Ti nédřiv řešêlê Připad pro exorcistô, přes leto – červencô a srpnô, se pochopitelně takê v Olomócô točêla dalši třédilná detektivka Modry stinê. Fčêl se teda vêrábi na Kopečkô ôž třeti připad.

Česká televiza se bôde mezê zviřátkama aji návštěvnikama motat do pulkê řijna. Detektivni minisérija se má menovat Pět mrtvéch psu a kromě zakázanéch psich zápasu bôde řešêt aji krádež třech medvěďu ze zoo. Autorem předlohê je zase olomócké autor Michal Sykoru. Tô si vzal pak do práce scénárista Petr Jarchovské a toči to ‚rejža‘ Jan Hřebéku.

Toči se za plnyho provozô v zehradê, tož je možny, že tam na filmaře narazite a třeba se tam nakonec aji negde mihnete v televizê. Dêž tam ten filmovaci štáb potkáte, rač jim do teho nekecéte, abê vás eště nezaukolovalê. Ale podivat se, jak to přê natáčeni chodi, rozhodně mužete. Mê smê tam sice se podivat nebêlê, ale fotkô mámê z archivô ZOO Svaté Kopeček.

 

Facebook0
  • 750

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy