placená inzerce
Déte nám vědět...

V Uničově ôž nevijó rópama co bê? Chlápek nédřiv lezl na Marêánské slóp, fčêl zas na věž radnice!

placená inzerce
uničov

Leden 10, 2018 8:38 / Furtovnik

Z Uničova – Asi to bêla vyzva. Loni v červnô šestadvacetileté mládenec vêlezl na Marêánské slóp v Uničově. Psalê smê o tem TOŤ. Jak se ale zdá, je furt co překonávat. Tentokrát se vêdal eště véš…

Oznámeni na polêcajtê přêšlo v ponděli kolem pul štvrté ráno. Po ochozô radnični věže se pré gdosê producirôje. A tož bêl alarm, hasiči šturmovalê s žebřikem. Nakonec ho ale nebêlo potřeba, dotyčné se vrátil do nižšich pater po vnitřnim schodišťô.

Co se stalo? Zmiňované kaskadér totiž neměl nic jinšiho na prácê, než po fasádě vêšplhat na radnični věž. Gdêž mô pak dalê fóknót, naměřêl aparátek přes 2 promila. Jak se zdá, je to pro něho asi ideálni dávka k takovém kóskum, protože přê ôž zmiňovanym červnovym vystupô na Marênské slóp nadéchal 2,27 promila.

Gdêž mrklê zpětně na záznam kamer, tož bêlo zdokômentovany, že vystup zahájil ôž ve 2:10, za hodinkô zhaslo vánočni osvětleni na zábradli a ve 3:15 ôž bêl zaznamenané, jak blôncá po ochozô.

Puvodně se mělo za to, že zhasnóti osvětleni bêl následek poškozeni přê horolezeckym vykonô. Nakonec ale po kontrólê elektrikářem se zjistilo, že akorát asi negde rozpojil prodlôžkô, a tož vlastně žádnó škodô nespáchal.

Fotka je z webové kamerê na uničovskym náměsti.

Facebook0
  • uničov

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy