placená inzerce
Déte nám vědět...

V Tvorovicách chêstaji dalši filmové fesťák. Gde se hrabe Bartoška s Varama!

placená inzerce
tvorovice

Červen 30, 2015 8:47 / Furtovnik

Od nás – Podpořêt velkó věc, gde só fšeci vidět a reklamô temô dělaji vyznamny osobnosti, to ômi každé. Frajeřênka ale je se přêpojit k nečemô, co má teprve našlápnôty se věhlasnym stat. Ê dêž ve Tvorovicách na filmovym fesťákô se to hvězdama jenom hemži. Aspoň na promitacim plátně…

Letošni Mezênárodni filmové festival Tvorovice je naplánované na vikend od pátkô 17. červenca do brzkéch rannich hodin neděle 19. červenca. Néni ale vêlóčeny, že než se fšeci proberó z teho filmovyho opojeni, muže to trvat pomalô až do pondělka. Ale to neva. Přênde řada aji na dojižďákê, abê se dopilo a dojedlo fšecko, co zbêlo a cely dějiště akce se dalo zase do rychtykô. Ve sportovnim areálô, keré se na tê dně stane filmovym pôpkem světa, nebujmê se té metafórê, bôde vêtyčeny aji stanovy městečko. A dêž se muže promitat pod šêrym nebem, proč bê se tam nemuhlo aji chrápat.

Prezidentka festivalô Liduna Hyblova, ke keré chodi na radê aji Jura Bartošku, řikala, že na fesťákô se promitne šest filmovéch trháku. Jenomže pořizeni promitacich práv stoji 1500 – 2000 za film, tagže dêbê chtěl negdo přêspět nejakó kačkó na podporô tehoto bohôlibyho počênô, tak sem s tym. Teda né sem, ale podle instrukci v dokumentô ve fotogalerii. A nemosijó to bêt jenom prachê, ale aji nejaky reklamni předmětê nebo věcê do sótěži a podobně. To je ôž na vašim ôváženi.

O programô fesťákô a filmovym playlêstô vás bôdemê eště zavčasô informovat a dêž to vênde, sami se tam takê vêdámê.

Facebook0
  • sponzoring
  • tvorovice

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy