placená inzerce
Déte nám vědět...

V Sôchdole bôde retro s Discopřiběhem. Chcete volňáskê?

placená inzerce
Čapka

Leden 5, 2019 11:12 / Furtovnik

Ze Sôchdola – Sôchdolky Retroplesê slavijó pulkôlatinê. Letos se bôde cestovat v čase v sobotô 12. ledna. A tak, abê se vám lip rozméšlelo, ešlê tam vêrazêt nebo né, dávámê do hrê volňáskê.

Určitě né každyho ve své době ôchvátil film Discopříběh s Rudolfem Hrušinskym némladšim. Ale asi málo je tech, kery bê uplně minôl a nevědělê, o čim je řeč. A proto néni divô, že právě tento film se stal motivem pro letošni Retroples.

Pravda, z tehdéšich discoborcu a discoborkyň, keři se tam vlnilê přê pisničkách Michala Davidovyho, só ôž dneska vznostny dámê a páni v nélepšich letech, ale aji ti si určitě rádi vzpomenó na svó pubertô.

A tož to bêhmê mělê téma letošni Retroplesô vêřešeny a na řadě teda slibená sótěžni otázka, kerá povede k možnosti vêhrát slibeny vstupenkê. Tagže se vás ptámê, kolêkáté v pořadi je to v Sôchdole Retroples? Odpovědi posiléte do 10. ledna do 10 hodin na email: furtovnik@gmail.com. A pochopitelně zase nezapomeňte ôvist svoje méno. To je fšecko a zbêtek je na plagátě pod článkem.

retro suchdol

Facebook0
  • Čapka

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy