placená inzerce
Déte nám vědět...

V Seničce hořela střecha domô, škoda je dosť velká, zasahovalo 10 jednotek!

placená inzerce
senička

Listopad 1, 2018 10:32 / Furtovnik

Od hasiču – Eště ani pořádně nepřestalo fôčet a hasiči mělê znovô kalup. Tentokrát v Seničce, gde hořela střecha barákô. A rozhodně to nevêpadalo jenom tak na nejaké ohynek.

Oheň na střeše barákô v Seničce bêl nahlášené ve středô o pul drôhé v nocê. Po přijezdô na misto bêl rozsah ôpřesněné na střechô rodinnyho domkô a přistavbê. V prvni vlně bêlê zalarmovani profici z Litovlê a Uničova. Tê posêlêlê zásahovy jednotkê dobráku ze Senice na Hané, Náměšťa na Hané a Seničkê. Následně bêlê povolani eště aji dobráci z Drahanovic, Černovira, Chválkovic, Cholênê a dalši profici z Olmika s véškovó technikó.

Oheň se podařêlo lokalizovat asi po hodině nekolêka hasebnima pródama. Pak eště přêšil na řadô nezbêtné pruzkum a dohašováni. Předáni požářiště majitelum proběhlo kolem pul štvrté nad ránem s tém, že eště dobráci ze Seničkê to bôdó hlidat.

Přê té hruzê se naštěsti nikemô nic nestalo, škoda 1,5 mega ale zrovna zanedbatelná néni. Proč začalo hořet se zatim nevi. Fotkô mámê od hasiču, na dalši obrázkê se mužete podivat na stránkách olomóckéch hasiču TOŤ.

 

Facebook0
  • senička

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy