placená inzerce
Déte nám vědět...

V Prostijově se bôde cvičêt to, co se snaď nigdá nestane. Ale vêlóčêt to nende!

placená inzerce
páska

Září 13, 2023 12:33 / Furtovnik

Z Prostijova – Nigdá neřiká NIGDÁ. Věcê, kery se eště onehdá zdálê nepředstavitelny, só dneska realitó. A bohužel, né dêcky k lepšimô. Vêlóčêt nende praktickê nic. Protože jak pravi jeden z Murphyho zákonu – co se muže pokazêt, to se pokazi.

Je divná doba a dijó se věcê, kery se dřiv nedilê. Aspoň smê si to mêslêlê. Dilem za tom muže internet, keré hneď fšecko vêslepiči a v momentě se to vi aji na drôhym koncô světa, dilem je to aji proto, že fšecko bere jakésê divné luft a lêdi sméšlijó věcê, kery bê je dřiv ani nenapadlê.

Ešlê za to mužó akčni filmê, kery potřebôjó čim dál drsňéši a ohromňéši, počitačovy hrê, kery dávaji každymô 10 žêvotu anebo blbá atmosféra ve společnosti, gdê só lêdi čim dál vic proti sobě kvulêvá každé ptákovině, to ôž néni otázka pro nás, na to mosijó bêt inši hlavê.

V utery 19. záři se ale bôde v Prostijově cvičêt jedna taková hypotetická mimořádka. Společné zásah integrovanyho záchrannyho systémô bôde mět dosť drsné námět: střelbô ve školê. Dějištěm bôde prostijovské TRIVIS a na mistě maji bêt těžce ê lehce zraněni, dokonca aji mrtvi. Věřmê, že to nebôde potřeba nigdá v reále řešêt, zprávê ze světa, ale aji od nás, ovšem napovidaji, že se to vêlóčêt nedá.

Podle zpráv z prostijovské radnice cvičeni AMOK proběhne v utery 19. záři 2023 od 8 do 14 hodin na Středni školê veřejnoprávni Prostijov (TRIVIS) na Havličkově ôlêcê. Tož se nedivte, gdêž bôde po městě nejaké šrumec!

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy