placená inzerce
Déte nám vědět...

V Prostijově bôdó k ohňostrojô hrát filmovy šlágrê, v Olmikô Smetanova Vltava, Přerov čeká Hvězdny nebe

placená inzerce
155 Ohňostroj náměst TGM (Přerov)

Prosinec 30, 2017 10:11 / Furtovnik

Od nás – Přelom letopočtô bévá hojně provázené ohňostrojama, ať ôž okázaléma pro velky publikum, nebo pár pšókama jenom tak negde doma za hômnama. Nevêhébá se to ani Hané. Co se chêstá v Olmikô, Prostijově a Přerově?

Dêž to vezmem podlevá časovyho sledô, jak só ohňostroje plánovany, tož ten prvni odpálijó v Prostijově před radnicó. To bôde na Silvestra o 8 večir a chêstá se propojeni pyrotechnickéch a světelnéch efektu, vkomponovanéch do pisniček a melodii z českéch pohádek a děckéch filmu. Cely to má trvat 15 minôt.

V Olmikô a Přerově só pak ohňostroje nachêstany na Nové rok a v obóch městech začnó od 6 večir. V Olomócô bôde show provázená Smetanovó Vltavó a proložená autentickéma zvukovéma záznamama z historie republikê. Cely je to totiž pojaty jako přêpomenôti stoleti od vznikô samostatnyho Československa v rokô 1918. Aji tadê bôde hledět k obloze bratrô štvrť hodinkê.

V Přerově odpálijó ohňostroj najednó z 8 mist a bôde to bóchat nad Bečvó. Nélip bôde pré vidět pod hradbama nebo z obóch mostu. Dostal název Hvězdny nebe a rozdělené do třech části má trvat kolem 11 minôt.

Tož ôž vite, gde vás bôde bolet za krkem? Fotkô mámê z ohňostroja v Přerově.

Facebook0
  • 155 Ohňostroj náměst TGM (Přerov)

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy