placená inzerce
Déte nám vědět...

V Přerově balkónové host ničeho nepochtival, jenom přêšil noclehovat

placená inzerce
balkon

Srpen 11, 2017 10:12 / Furtovnik

Od přerovskéch měšťáku – Asi bê se vêděšêl každé, to néni majitelce bytô co zazlivat. Mět na balkóně uplně cêziho chlapa, co má tendence jit dál, to opravdô néni k popôkáni. Nakonec se ale pravda ôkázala.

Plán to bêl asi dokonalé. A dêž to fungovalo dofčêl, nebêl duvod o něm pochêbovat. Ale v tymto připadě se ôcho ôtrhlo a padla kosa na šutr. Na jednô pani se totiž začal zničeho nic dobévat z balkónô cêzi chlap, navic ožralé, jak dobêtek. A tož to rozhodně jednyho klidnyho nenechá. Pomêšleni měla asi dovijaky, a nic z teho ji nepřêšlo jako dobré duvod otevřit. Natruc si pozvala jinši hostê – měšťákê.

Hlidka ale nikeho na balkóně nenašla. Ovšemže pod nim se skovával devatenástileté mládenec, keré vlivem promilu špatně artikuloval, nakonec to ale z něho strážnici dostalê. Ôkázalo se, že nende o žádnyho sexuálniho pochtivača ani bytařa.

A vlastně po pani nechtěl vubec nic. Spiš po jejim sênkovi, keré tam s ňó bévá, ale je tym časem na dovčê. Dêž pré se to šêklo, přespával ô něho, a abê mama nepozvala, že maji nocležnika, chodil přes balkón. Tentokrát to ale neklaplo. Nakonec to fšecko skončêlo omlôvó a vêsvětlovánim, v kerym bôde mosêt asi sênek po návratô dom eště pokračovat!

A možná, dêbê pani věděla, že občas mévaji hostê, aji snidaňkô do pelechô bê poslala, abê jô nepomlovilê…

Na fotce néni ten balkón, je jenom ilustračni

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy