placená inzerce
Déte nám vědět...

V Přemkách zahnal volébalistê dyšť pod střechô

placená inzerce
titul volejbal

Srpen 1, 2022 8:22 / Furtovnik

Z Přemek – Zatimco letni volébalové turnaj v Přemkách často provázi horko a sportsmenkê ê sportsmeni se mosijó chladit v bazénô, tentokrát bêlo pro změnô vodê tolik, že se před ňó mosêlê skovat.

Očekávany sobotni dyště přênôtilê organizátorê letniho volébalovyho turnaja v Přemkách, keré se poslednima letama hraje jako Memoriál Tomáša Tylovyho, narychtovat mokró variantô. A dobře ôdělalê, ináč bê to hráčkê a hráče uplně spláchlo, pokaváď bê nezvostalê po prdel zabořeni v bahně.

Dilem se teda hrálo v sokolovni, dilem pak vedle ve sportovni halê. Počtem přêhlášenéch mančaftu to pak bêl jeden z néobsazeňéšich turnaju v histórii tehoto pinkáni. Mimochodem ‚voliš‘ je v Přemkách jeden z národnich sportu. Protože pokaváď sem negdo chodil do měšťankê v době, gdê ôčêl tělocvik pak učitel Zavadil, volébalô neônikl a toto odbijenkářsky v dobrym smêslô slova ‚prokleti‘ se přenáši z generace na generacô!

Dvanást teamu bêlo rozdělenéch do třech skupin. Z tech se pak podle vysledku postôpovalo do boju o ômistěni. Ke konečnymô vitězstvi to pak dotahla prostijovská Sexmeralda. Na fotkê ze sobotê mrknite TOŤ.

 

Facebook0
  • titul volejbal

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy