placená inzerce
Déte nám vědět...

V Přemkách vêhořel barák, hasiči ôž teho moc zachránit nemuhlê

placená inzerce
hasiči

Prosinec 3, 2017 8:30 / Furtovnik

Z Přemek – (AKTUALIZOVANY) V sobotô večir se v dědině rozhókala siréna. Tentokrát hořelo přimo mezê barákama. Profici aji nekolêk zboru dobráku to nemělê vubec jednodôchy. Vêpadalo to opravdô strašêdelně.

Hôsté kóř vêstavil hasičum stopkô. Jak nám řikala starostka přemeslovskéch dobráku Jana Fiedorova, do vnitřkô se nedalo vlizt ani s déchačákama, protože bê to bêlo ôž na hraně aji pro samotny hasiče.

Po vêhlášeni poplachô se sjelê profici z Konice a dobráci z Přemek, Pteni a Kostelca. Hořici dum bêl v zástavbě, tož šlo aji o to, abê se oheň dál nešéřêl. Podle našéch informaci mělo dojit aji k ujmě na zdravi, ale hasiči zatim žádnó zprávô nevêdalê, tož nebôdemê špekulovat. Až bôdem vědět vic, tož informacô doplnimê.

Na mistě smê pořidilê pár fotek, na ně se mužete mrknót TOŤ.

AKTUALIZOVANY!!!

Naše informace o možné ujmě na zdravi potvrdil v tiskové zprávě mlôvči hasiču Zdenek Hošáku. Jeden člověk před plameňama ôtekl ven a ze zraněnim skončêl v péčê záchrankê, drôhé člověk bêl bohužel v jedné mistnosti ôž nalezené mrtvé. Pro doplněni uvodnich informaci mužemê ôpřesnit, že hlášeni na tisňovó linkô přêšlo chvilkô před desátó večir. Zmiňovany jednotkê bêlê posêleny eště o profikê z Prostijova a pozďéš takê Olomóčáci s doplněnó déchaci technikó. Oheň bêl na ploše 10×5 metru, hořelo aji v mistnostich a z pudnich prostor se eště hasičum podařêlo vêházet neshořenó slámô. Co se tam vlastně stalo, se šetři. Podle vlastnika bêl pré dum odpojené od elektrikê. Přičina zatim néni známá. Bêhem dnešniho (nedělniho) dopoledňa se má přêjet podivat eště statik, abê posódil stav po požárô.

Facebook0
  • hasiči

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy