placená inzerce
Déte nám vědět...

V Pěnčéně se dilo uplně nedaři. Kvulêvá kanalizacê bôde Zástavka zavřená až do konca srpna!

placená inzerce
uzavírka

Červen 14, 2022 10:45 / Furtovnik

Z Pěnčéna – Kopáni kanalizace néni žádná procházka ružovym sadem. Mimo inšiho to chce hromadô tolerance a pevnéch nervu jak od mistnich, tak ê od tech, keři kvulêvá objižďkám nemužó nékratši cestó.

V dědinách, gde ôž só inženyrsky sitě komplet hotovy, si určitě řeknó – zaplať Pán Buh za to! Celó anabázó fčêlka procházi takê Pěnčén, keré stoji na skalê a zakopat tam rórê do patřičné hlóbkê néni uplně sranda. Svy o tym vijó na Zástavce (čásť Pěnčéna), hromadô měsicu se v kôse kôtá ê na Hrachuvce (pomistni název). Abêste se lip orientovalê, v prvnim připadě de o čásť dědinê od Konice, Hrachuvka je pro změnô od horni křižovatkê směrem k Prostijovô, čê Olmikô.

Zástavka je v této etapě zavřená od 1. unora a ôž měl bêt pomalô fajront. Nově bêl ale termin dokončeni prodlóžené až do 31. srpna. Kvulêvá temô posônôl IDSOK (Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje) platnosť vylukovéch jizdnich řádu až do zmiňovanyho data. Zkontrólovat si to mužete TOŤ.

Znamená to teda, že eště přes cely prázdninê bôde Pěnčén ze stranê od Konice neprujezdném dál se mosi na Laškov a ‚spodem‘ pak kolem krchova. Puvodně plánované termin zprujezdněni 16. 6. tak neplati.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy