placená inzerce
Déte nám vědět...

V Olmikô stanovilê plnoletosť pro ježděni městskó dopravó zadara!

placená inzerce
tramvaje

Červen 17, 2019 7:42 / Furtovnik

Z Olmika – To člověk čeká, až dostane občankô, abê muhl na nepřistupny filmê, pak až bôde mět osmnást, abê muhl šoférovat auto a chodit beztrestně na pivêsko. Potom dlóho nic, než začne vêhližet duchodek.

Ale mužó bêt eště aji dalši žêvotni metê, třeba věk, odgdê se muže jezdit pouličkama a tramvajama zadara. Teda konkrétně v Olmikô. A v tento moment bê mělê zbystřêt aji mladši senióři, přêcházi změna!

Zatimco dofčêlka to nebêla ze zvyhodněnym jizdnym v městské dopravě v Olmikô až tak hitparáda, od 1. červenca přêcházi v tymto směrô radikálni řez. Od pulnocê na tento deň totiž začne platit, že senióři nad 65 let nebôdó vubec platit! A to bez ohledô na misto bydlišťa, zadara teda mužó jezdit aji přespolňáci. A stačim jim k temô jenom nejaké doklad s fotkó a datem narozeni. Žádny jinši obštrukce!

Jenom přêpomeňmê, že dofčêlka, teda eště do 30. června, platijó aji senióři bez ohledô na věk přê jednorázovym jizdnym plnó palbô, vyhodê přêcházijó do uvahê přê kópeni minimálně celodenni jizdenkê. To bôde dál platit pro duchodce do 65 let, starši si pak ôž nemosijó s revizórama lámat hlavô.

Ceník 1.7.2019

 

Facebook0
  • tramvaje

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy