placená inzerce
Déte nám vědět...

V Nivě bêla vêhlášená letošni Velká cena Prostijovska. Jak dopadl jeji desáté ročnik?

placená inzerce
DSC_0131

Listopad 10, 2019 9:52 / Furtovnik

Od nás – Na sobotô 9. lêstopádô dostalê pozvánkô nélepši mančaftê v letošnim ročnikô Velké cenê (VC) Prostijovska do Nivê na slavnostni vêhlášeni vysledku. Tentokrát smê se tam dostavit nemuhlê, ale přênášimê aspoň tabôlkovy vysledkê letošni ‚tour’.

Celkem 41 chlapskéch družstev a 18 teamu děvčat letos nastópilo do seriálô VC Prostijovska. Jenom pro zajimavosť – poprvni si to v této sótěžê rozdalê v rokô 2010, ročnik 2019 bêl teda ôž desáté. Zdaleka né fšeci absolvovalê každó z celkově 8 zastávek. Naopak velká čásť z nich to prubla jednó dvakrát na zkóškô a vic zápisu v konečné tabôlce nemaji.

Pokaváď ale chtěl negdo poméšlet na uspěch, nemuhl vênechat ani jednó, mět pořádně natrénovany a k temô eště aji ten pověstné kósek sportovniho štěstička. Protože požárni utok je teamové sport, gde se hraje o setinkê vteřênê a rozdil mezê uspěchem a propadákem muže znamenat jeden malinkaté vangl. Ale to ti, co se kolem požárniho sportô motaji, dobře znaji.

Jak ôž smê zmiňovalê, na galavečůůůrek do Nivê smê se nedostalê, a tož nabizimê aspoň sóhrn vysledku. A zároveň gratulôjemê chlapum ze Sychotina a děvčatum z Bilovic ‚A‘ k temô, že na bednô vêstópalê ze fšeckéch névéš. Tabôlkê dámské katgórije só TOŤ, pánské žebřiček je pak TOŤ.

Pokaváď se nám dostane do rôk nejaké obrazové materiál ze slavnostniho vêhlášeni, rádi ho doplnimê.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy