placená inzerce
Déte nám vědět...

V Kôstelcô na Hané si chlapi dalê do držkê kvulê babě. Vitěz skončêl na polêcajtárnê, nechtěl spolôpracovat!

placená inzerce
pouta

Květen 9, 2019 14:32 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Ešlê to néni zbêtečny. Porvat se kvulêvá babě, kerá sténak nakonec třeba odende s nekym třeti, to je ta névěči pitomosť. Lepši si dat po štamprlê a nechat na ni, jak se rozmêsli!

Ze zprávê polêcejniho mlôvčiho Františka Kořinkovyho néni uplně jasny, gdo kemô lezl do zeli. Ale v utery kolem deváté večir si neoprávněny pochtiváni mezê sebó chtělê vêřikat dvá chlapi (29 a 37 let) v Kostelcô. Podle fšeckyho měl navrch starši z obóch rohovniku. Ten dal mladšimô ‚čeličko’, a protože sok se špatně krêl a asik nebêl zrovna ve formě, tož s sebó po zásahô migl o zem a ôtrpěl zraněni.

Gdosê teda přêvolal polêcejni litačkô. Evidentně ožralyho utočnika, o stavô teho drôhyho zpráva nemlovi, vêzvalê, abê ôkázal občankô. A tož jak bêl v rážê, odmitl s rôkó zákona. A to aji po následné vyzvě s vystrahó, že si sténak nepomuže, jenom si to dělá horši. Nakonec došlo na hmatê a chvatê. Na ten šup bêl zhrzené amant na polêcajtárně Prostijov 2. Po provedeni náležêté procedurê ho po desáté hodině večir propôstilê. Ešlê mô to stálo za to, gdêž si nakonec mosêl zhánět eště nejaké spoj zpátky do Kostelca, to vi čert.

Jenom tak mô to ale nepronde. Za svoje extemporê má na trikô podezřeni z proviněni proti veřejnymô pořádkô a občanskymô sóžêti. Za to muže dostat pokôtô až 30 tisicu. Stála mô ta baba vubec za to?

Fotka je jenom ilustračni.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy