placená inzerce
Déte nám vědět...

V konickym parkô si znovô dalê scuka legendê. To bévalê tenkrát časê!

placená inzerce
DSC_0334

Červen 22, 2019 7:00 / Furtovnik

Z Konice – Takovy konicky Legendê, to je jak véročni trampské potlach. Né, že bê se fšeci, co sem dorazêlê, jak je rok dlóhé nepotkalê, ale v pátek večir se tak nejak potkalê fšeci ze fšeckéma. 

Najit legendô nélegendárňéši néni jednodôchy. Protože pro každyho je to negdo jinši, každé má érô spojenó chozeni po zábavách na tô ktaró kapelô spojenó s nečim jinšim. Ale o to přece vubec nende, ešlê je člověk odkojené Merkurama, Marasdama, čê Dědó Mrázem, popřipadě Arestama nebo Quercusama.

Na pátečnim potlachô přêšlê zapařêt ôž řádně odrostli puberťáci, věčině mozêkantu na pódiô ôž takê obêlo vlasu nebo se vyrazně zkrátilê připadně prošedivělê. Jak řikal z pódia zpěvák Staňa Falténku, jejich kapela se furt menôje Junior, ê gdêž na juniorê ôž rozhodně nevêpadaji. Mrknót se přêšla aji hromada mozêkantu, keři sice na plajlêstô nebêlê, ale přece jenom aji pro ně só Legendê nečim vyjimečnym.

O legendê, ať ôž s malym nebo velkym ‚L‘ se v pátek večir v parkô v dobrym slova smêslô doslova zakopávalo. Takê moderátor Laďa Sovjet Rusu pár kapelama na Konickô prošil, sténak, jak Tonda ‚Náhoda‘ Krejči, keré bêl tajnym překvapenim večera. Sám je na na zábavovéch pódiich ostřilené bard, tentokrát vzal ale do rôk španělkô…

V pátek večir smê bêlê v konickym parkô jenom na skok, protože v sobotô ráno nás čekalo vstáváni do práce. A co si bôdem namlóvat, s tym flámovánim to ôž zdaleka néni, co to bévalo. A tož se aspoň TOŤ mrknite ne nejaky fotkê, co smê tam nabléskalê. Pro fšeckê, co přêšlê, to ale určitě bêlo pořádny mejdlo. Jak zamlada!

Facebook0
  • DSC_0334

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy