placená inzerce
Déte nám vědět...

V Cipiskovi se čarovalo ostošest, vêdrželo jim to celé tédeň

placená inzerce
cipis3

Duben 30, 2018 10:03 / Furtovnik

Od nás, ze zprávó a fotkama Markétê Skládalové – A protože se bléžêlê čarodějnice, tož se v prostijovskym Mateřskym centrô Cipisek čarovalo. A ve velkym! Na konec dôbna si tam zas naplánovalê čarodějnické tédeň.

Přêrozeně na scéně nebêlê jenom čarodějnice, ale aji čaroději. K temô hromada čarodějnickéch atrakci a srandê. Tak to má bêt. A takê si caparti muhlê vêmêslêt, co bê vêčarovalê, gdêbê to doopravdickê šlo!

Ale, jak ôž to bévá, sami o tem nic moc nevimê. Co se dilo a co Cipisci plánôjó dál, to nám napsala koordinátorka MC Cipisek Markéta Skládalova. A takê nám poslala nejaky tê čarodějnicky fotkê, ať z teho aji mê ostatni neco mámê.

Cipísek čaroval a v květnu se bude věnovat rodinám

Co by vyčarovaly děti, kdyby to uměly? Princeznovské šaty, sto koček nebo zdraví pro celou rodinu. Taková byla čarodějná přání předškolních dětí v kroužku Mateřského centra Cipísek Hrátky s pohádkou. A čarovalo se i v ostatních pravidelných programech MC. Hlavním cílem bylo vyčarovat úsměv na rtech dětí i rodičů. 

Lovení čarodějných mazlíčků, prolézání pavučinou, přikládání do pece či mlsání perníků z perníkové chaloupky, to je jen pár úkolů, které čekaly na splnění v rámci čarodějnického týdne s Cipískem, který MC pořádá pro své návštěvníky už řadu let. V kostýmech a čarodějnických kloboucích dorazili děti i dospělí a užili si společně čas v netradičních rolích a disciplínách.

V květnu pak Cipísek nabídne, jako vždy, programy věnované podpoře zdravých vztahů v rodině. V květnu, kdy se slaví Svátek matek i Mezinárodní den rodiny, se bude už šestým rokem tvořit společný projekt na podporu rodinných vztahů, chybět nebude ani tvoření pro maminky a koncem května začnou cipísčata slavit den dětí. Maminky se sejdou v kurzu šití, v nabídce je i oční vyšetření pro děti od 6 měsíců  brněnskou  optopmetričkou Mgr.A. Jeřábkovou, rodičům  je určen pravidelný rodičák, tentokrát to bude beseda s Pavlem Mečkovským na téma Výchova synů. Se stejným lektorem Cipísek plánuje i poslední rodičák v tomto školním roce Otcové a děti, který se bude konat 5.6. v podvečer a bude určen pouze mužům. Všechny besedy pro rodiče, stejně jako individuální psychologické poradenství, oční vyšetření atd. jsou určeny veřejnosti. Vzhledem ke kapacitě MC je nutné si rezervovat místo předem.

Bližší informace a rezervace získají zájemci na kontaktních adresách: www.mcprostejov@centrum.czwww.facebook.com/cipisekprostejov a e-mailem: mcprostejov@centrum.cz

Facebook0
  • cipis3
  • cipis1
  • cipis2
  • cipis4

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy