placená inzerce
Déte nám vědět...

V červnovym MYčkô se takê piše o zviřatech a lêdich

placená inzerce
my6 Výstřižek

Červen 8, 2019 9:38 / Furtovnik

Od nás – Dalši měsic pryč, Vánoce ôž zas málem na krkô… Ale o to nende. Dalši měsic sice pryč je, ale takê to znamená, že vêcházi červnovy čislo zábavnyho měsičnikô o vážnéch věcách My z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska.

Tož o čem to bôde tentokrát? Časopis MY néni o slavnéch, nemotá se kolem bulvárô ani kolem politikê. Dá se teda přečist bez nervu, bez rozčilováni, ale pivko, vinko nebo aspoň kafêsko si k temô mužete vzit takê.

Aji tentokrát v pražské redakcê vêšetřêlê kósek papira na neco málo od nás. Teda v tymto čisle je teho z Hané o fós vic, protože tam nandete aji rozhodor s ředitelem prostijovskyho gymplô (GJW) Michalem Šmucrovym. Ale v tym Furtovnik prstê nemá :-) . K čemô se ale naopak hlásimê, to je článek O zvěři a lidech, keré vznikl ôž před časem v sóvislosti s véstavó trofeji v Žárovicách.

Pochopitelně ani tentokrát nechêbijó cestovatelsky zážêtkê Ladika Větvičkovyho, čê zajimavy čteni z nedávné ê dávňéši historie. A o sóčasnosti ani nemlôvě. A tož ešlê se vám dostane do rôk, tož si ho nepřelóskéte najednó, dalši MYčko bôde až za měsic.

MY6titl

Facebook0
  • my6 Výstřižek

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy