UDAJNÉ SLEPEC EXHIBICIONISTA: Neôkazoval na vás negdo takové ve vlakô pinďóra? Olomócká pátračka hledá svědkê!
Od olomóckéch polêcajtu – To ôž teda zvostává rozôm stát, co fšecko mosijó bezpečnostni složkê řešêt. Obvodni odděleni PČR Olomóc 1 vêdalo vyzvô pro připadny svědkê přečinô vytržnictvi.
Jako vytržnictvi je totiž kvalifikovany konáni šestapadesátiletyho chlápka, keré se má udajně v černéch brylich a biló hulkó vêdávat za slepca. To bê eště asi nebêlo uplně jeho néhorši proviněni. Skôtkô se má dopóštět tym, že jezdi v hromadnéch dopravnich prostředkách a obnažôje se!
Néčasťéš pré jezdi vlakem a pohêbôje se po celé republice. Mimo inšiho je zaknihované připad ze 3. záři, gdê ôkazoval pinďóra spolucestujicim gdesê ô Karlšténa. A to fakt asi nechcete vidět.
Olomócká pátračka vêdala vyzvô pro připadny svědkê, keři se s nim v takové chólostivé chvilce třeba potkalê. Ostatni je v dokumentô zaslanym tiskovó mlôvči Ivanó Skópilovó.
V Olomouci 29. listopadu 2024
Žádost o spolupráci při pátrání po svědcích
Policisté Obvodního oddělení Olomouc 1 prověřují přečin výtržnictví, kterého se měl opakovaně dopouštět 56letý muž, který se na veřejnosti vydává za slepého. Na očích nosí černé brýle a v ruce bílou slepeckou hůl. Podle předběžných informací by se měl v hromadných dopravních prostředcích obnažovat. Nejčastěji využívá vlakovou přepravu, přičemž by měl cestovat napříč Českou republikou. Je možné, že jeho jednání lidé ze soucitu přehlíželi.
Na základě prověřování uvedeného přečinu policisté zjistili, že například dne 3. září se přepravoval právě vlakem poblíž stanice „Karlštejn“ a i zde měl obnažit své přirození.
Tímto se obracíme na veřejnost, pokud jste se stali svědky výše popsaného jednání, kontaktujte prosím linku 158. Případně se můžete obrátit přímo na policisty obvodního oddělení Olomouc 1 na tel. 974 766 651.
Děkujeme za spolupráci.
por. Mgr. Ivana Skoupilová
tisková mluvčí