placená inzerce
Déte nám vědět...

TYKVOVITÉ VIKEND: Jaky bêlê Dêňovy slavnosti ô Marciánu?

placená inzerce
DSC_0366

Říjen 9, 2022 20:26 / Furtovnik

Ze Zahradnickyho centra Marciánova v Kostelcô, tym na Hané – Takovy dêně se daji vêôžêt na ruzny zpusobê, ê gdêž je zrovna nechcemê konzumovat. Co se s něma dá fšecko vêméšlet smê se zajelê mrknót k Marciánum do Kostelca na Hané.

Vikend, jak malované. A to né jenom počasim, ale ê zdobenim oranžovéch kopačáku v Zahradnickym centrô Marciánova v Kostelcô na Hané. Bêlê smê se tam mrknót v nedělô odpoledňa. Lêdi, jak o póti, od vercajkô na zkrášlováni dêni se jenom kóřêlo, a gdo se zrovna na vytvarny počénáni necitil, muhl prubnót třeba dêňovy pivo nebo kôs žvanca – přêrozeně z dêni.

Jak nám řikala naša kamoška Martina Qweetko Procházkova z Rádia Haná, kerá oba vikendovy dni provázela, v sobotô to bêlo nymlich to samy – hromadê lêdi, keři si to nechtělê nechat ôjit. A ani připadná nejaká ta cena za nékrášňéši nazdobeny dêně takê nebêla k zahozeni :-) . Tož aspoň ta práca s chêstánim a připravama nebêla marná.

Negdo se přêšil jenom tak pokochat, negdo si prubnót svoje ômělecky vlohê, negdo koštnót neco dobryho. Ale hromada bêla takovéch, keři to stihlê fšecko. Fotka z nedělnich Dêňovek só TOŤ.

Facebook0
  • DSC_0366

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy