placená inzerce
Déte nám vědět...

Třeba to bêla dobrá sranda. Ale přeházet dopravni značkê a změnit přednosti na křižovatce muhlo mět aji fatálni následkê!

placená inzerce
stop-3437300_1280

Únor 20, 2024 10:56 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Mateni nepřitela otáčenim směrovéch cedôli, to je běžné trik. Ale mirnyx-tyrnyx zpřeházet dopravni značeni a obrátit tak na přednosti v jizdě, to ôž je dosť o hôbô!

Takovó partičkô, kerá si ze ‚sôchyho unora‘ nic nedělá, muže napadnót ledasco. Jak piše polêcejni mlôvči Miluše Zajicova, gdosê pojal za skvělé nápad prohodit dopravni značeni na křižovatce ‚po staré‘ podél dálnice z Prostijova do Olšan. Na polêcejni slôžebnô to nahlásêl v nedělô pracovnik správê sêlnic. Inkriminované čas, gdê se to přêhodilo, je mezê sobotnim kvičerkem a nedělnim polednem.

Na křižovatce Držovice x Smržêce x Dôbanê x Olšanê ô Prostijova gdosê pootočêl jednodôcho dopravni značkê o 90 stôpňu. Takže gde puvodně bêla hlavni, dalê ‚stopkô‘ a z vedléši naopak ôdělalê hlavni. Třeba se to muhlo zdát jako dobrá sranda, ale pokaváď tam jede šofér znalé mistnich poměru, keré po značkách nečôči, protože křižovatkó projižděl ôž miljónkrát, a z drôhé stranê pro změnô negdo uplně cêzi, co spolihá na značkê, muhlo bêt neštěsti hneď na světě!

Připad je řešené jako poškozeni a ohroženi provozô obecně prospěšnyho zařízeni, za které hrozi pokôta, připadně aji až šest let natvrdo.

Fotka je jenom ilustračni.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy