placená inzerce
Déte nám vědět...

Třê srnkê na zabiti… Skončêlê pod kolama třech šoférek!

placená inzerce
zvěř

Prosinec 8, 2019 13:06 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Nedá si řict ta lesni zvěř a nedá! Karambólê, v keréch figurôje sraženy zviře, só poměrně časty. Během pátkô ale k takové kolizê vêjižděla nehodovka třêkrát.

Poprvni to bêlo hneď před sedmó ráno mezê Selótkama a Prostijovem. Tam 43-leté řidičce Renaultô Scenic vběhla do cestê z levé stranê srnka, kerá tento střet ôž nepřežêla. Jináč se nikemô nic nestalo, škodê je za 20 tisicu.

Před štvrtó hodinó odpoledňa jela pro změnô 64-letá pani v Renaultô Clio z Véšovic na Němčêce. Kósek před Němčêcama ji vběhla pod kola srnka naopak z pravé stranê. Srážce sice pani nezabránila, ale srnka z mista odběhla po svéch. Těžko řict, jak daleko. Škodê ale nadělala za 30 tisicu.

Ale to eště nebêlo fšecko. Zhrôba o dvě hodinê pozďéš jela 19-letá slečna ve Škodovce Octavia z Vrbátek k Prostijovô. Znovô z pravé stranê ji pod kola vběhla srnka, kerá ôž ale neměla tolik štěsti, jak v předchozim připadě. Škodê bêlo nadělané za 10 tisicu.

Jenom pro pořádek dodémê, že ve fšeckéch třech připadech bêlê dechovy zkóškê negativni a šoférkê vêvázlê jenom s ulekem.

Fotka je ilustračni z jinyho připadô.

Facebook0
  • zvěř

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy